DESIGN

Wystawa „Young Design 2020 – Młodzi projektanci wczoraj i dziś. 12 lat perspektywy stypendium im. prof. Wandy Telakowskiej”

Wystawa „Young Design 2020 – Młodzi projektanci wczoraj i dziś. 12 lat perspektywy stypendium im. prof. Wandy Telakowskiej”
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Weź udział w wyjątkowej wystawie i zobacz najciekawsze prace młodego pokolenia polskiego designu.

Wystawa będzie trwała od 26 lutego do 28 marca br. To okazja, aby zobaczyć najlepsze projekty zgłoszone w ramach konkursu Young Design 2020. Ponadto na wystawie pojawią się prace wybranych twórców z wcześniejszych edycji, którzy mają na swoim koncie prestiżowe nagrody, takie jak Dobry Wzór IWP, czy Red Dot Award.

Co będzie można zobaczyć?

Swoje projekty zaprezentują m.in.: Marta Niemywska-Grynasz, Maja Ganszyniec, Daria Piotrowska, jak również laureaci tegorocznego konkursu –  Oliwia Otręba oraz Wojciech Błaszczyk. Będą to m.in. różne przedmioty codziennego użytku, w tym meble, ceramika itp., które zostały docenione przez branżę zarówno w Polsce, jak i za granicą. Wystawę będzie można zobaczyć bezpłatnie zarówno w formie stacjonarnej w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego od wtorku do niedzieli w godzinach 10:00 – 19:00, jak i online na FB organizatora.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*