TEATR I TANIECWYDARZENIA

Wystartował Festiwal Kalejdoskop – poznaj szczegóły

Wystartował Festiwal Kalejdoskop – poznaj szczegóły
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli interesujesz się tańcem współczesnym, koniecznie zwróć uwagę na program festiwalu Kalejdoskop. Organizowany jest tradycyjnie w Białymstoku. Rozpocznie się 3 września. W ciągu 4 dni będzie można zobaczyć 9 wyjątkowych spektakli. Program obejmuje też inne ciekawe atrakcje. Z pewnością nikt nie będzie się nudził!

Spektakle, warsztaty i wystawy

Oglądając intrygujący spektakl taneczny, możesz przynajmniej na chwilę oderwać się od codziennych problemów. Festiwal koncentruje się na kondycji współczesnego człowieka i jego miejsca w świecie. Organizowany jest niezmiennie przez Podlaskie Stowarzyszenie Tańca. Zapewnia nie tylko estetyczne doznania, ale też skłania do refleksji.

Nazwa w pełni oddaje klimat festiwalu. Przedstawia różne cienie, style i barwy. Pokazuje, że każda forma artystyczna może być piękna. Dodatkowo prezentuje taniec w nieustannym procesie. 

W związku z pandemią koronawirusa organizatorzy musieli nieco zmienić plany. Na szczęście nie odwołali festiwalu, przesunęli go tylko o kilka miesięcy. Obowiązują też rygorystyczne obostrzenia sanitarne. Najważniejsze jest jednak to, że na festiwalu Kalejdoskop nadal panuje wspaniała atmosfera.

https://www.facebook.com/festiwal.kalejdoskop/photos/a.229898390438081/3290433631051193/

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*