WYDARZENIA

Noc Kultury 2020 „MiastoCzułość” – odkryj na nowo Lublin nocą !

Noc Kultury 2020 „MiastoCzułość” – odkryj na nowo Lublin nocą !
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

9 października 2020 w Lublinie odbędzie się 14. edycja festiwalu Noc Kultury MiastoCzułość. To wyjątkowy event, w którym wezmą udział artyści, animatorzy, przedstawiciele rozmaitych środowisk kulturalnych i miłośnicy sztuki. Na uczestników czeka mnóstwo atrakcji. 

Wyjątkowy program

Program obejmuje kilkaset punktów. Tej nocy Lublin zachwyci Cię instalacjami i klimatycznymi uliczkami Starego Miasta. Jeśli chcesz zobaczyć teatr na świeżym powietrzu, nie może Cię zabraknąć. Przedstawienia teatralne odbędą się na lubelskich skwerach i placach.

Wspomniany festiwal miejski pozwala zobaczyć Lublin oczami artystów i jego mieszkańców. Warto przy tym pamiętać, że Noc Kultury i Noc Muzeów to dwa niezależne wydarzenia. Biorąc udział w Nocy Muzeum, możesz zobaczyć wybitne dzieła sztuki w znanych instytucjach kulturalnych. Z kolei Noc Kultury odbywa się głównie w przestrzeniach miasta. Ma charakter multidyscyplinarny, a artyści starają się współpracować z przechodniami. To niezwykłe wydarzenie odbywa się nie tylko na Starym Mieście i Śródmieściu, ale też w siedzibach partnerów. 

Szczegółowy program na: nockultury.pl

Zobaczcie krótką relację z ubiegłorocznej Nocy Kultury:

Noc Kultury – Noc Kultury 2019 w Lublinie | MiastOpowieść

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*