MUZYKAWYDARZENIA

Interesuje Cię produkcja muzyki elektronicznej? Skorzystaj z bezpłatnych warsztatów!

Interesuje Cię produkcja muzyki elektronicznej? Skorzystaj z bezpłatnych warsztatów!
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Warsztaty z Up To Date Festival to cykl szkoleń w ramach których można nauczyć się produkcji muzyki elektronicznej oraz podszkolić warsztat DJ-ski.

„Współczesna muzyka elektroniczna – poznać, zrozumieć, okiełznać” – pod takim hasłem rusza cykl warsztatów rozpoczynających się 20.10. Zajęcia przygotowane zostały nie tylko dla amatorów chcących nabyć nowe umiejętności, ale także dla nauczycieli przedmiotów muzycznych i artystycznych. Celem bezpłatnych szkoleń jest przybliżenie historii muzyki elektronicznej, poznania gatunków, metod miksowania, produkcji i kompozycji utworów. Całość projektu zakończy się listopadowymi występami nowo wyszkolonych uczestników. Warsztaty odbywają się w klubie FOMO w Białymstoku, są darmowe a o przyjęciu decyduje kolejność wysłanych zgłoszeń. Więcej informacji można znaleźć na wydarzeniu festiwalu na Facebooku.

Program warsztatów Up To Date Festival

20-21.10 Warsztaty didżejskie (gramofony i mikser). Prowadzenie: Dtekk

22-23.10 Warsztaty z obsługi syntezatorów. Prowadzenie: Michał Wolski

29-30.10 Warsztaty – kategoryzacja i specyfikacja muzyki elektronicznej część 1 i część 2. Prowadzenie: Paweł Klimczak (Naphta)

5-6.11 Warsztaty – historia i uwarunkowania społeczne rozwoju muzyki elektronicznej część 1 i część 2. Prowadzenie: Norbert Borzym (Bert)

9-10.11 Warsztaty producenckie (Ableton live). Prowadzenie: Kuba Sojka

13-14.11 Warsztaty didżejskie (CDJ, kontrolery komputerowe). Prowadzenie: Monster DJ

https://www.instagram.com/p/CGHbsm1orJF/

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*