WYDARZENIA

Jose Torres & Havana Dreams w wyjątkowym koncercie

Jose Torres & Havana Dreams w wyjątkowym koncercie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jesteś fanem muzyki kubańskiej? Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie zaprasza na wyjątkowe muzyczne wydarzenie online.

Zimowe dni to doskonała okazja, aby wpuścić do swojego domu odrobinę słońca i pozytywnej energii. Już 4 lutego o godz. 19.00 będzie można przenieść się wprost na hawańskie ulice, a wszystko to za sprawą niezwykłego koncertu Jose Torres & Havana Dreams w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie.

Beatit TV – Jose Torres & Havana Dreams – „Por ahi nos vemos”

Podczas występu będzie można usłyszeć popularne standardy muzyki kubańskiej, znane m.in. z fimu Buena Vista Social Club. Na scenie zaprezentują się muzycy w składzie: Jose Torres, Juan Carlos Hechavarria, Filip Torres, Tomek Torres, Maria Rodriguez, Miguel Fonseca, Jakub Klepczyński oraz Emilio Padron. Koncert będzie transmitowany na profilu Facebook oraz YouTube filharmonii.

Havana Dreams to zespół założony przez Jose Torresa – kubańskiego artystę, który od lat mieszka i koncertuje w Polsce. Zespół wykonuje tradycyjną muzykę kubańską, a ich występy zawsze są pełne energii i niezwykłego hawańskiego klimatu.

Fot. Luz Mendoza/Unsplash

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*