SZTUKI WIZUALNE

Chcesz działać jako artysta? Weź udział w serii webinariów i poznaj rady specjalistów z poznańskiej galerii sztuki!

Chcesz działać jako artysta? Weź udział w serii webinariów i poznaj rady specjalistów z poznańskiej galerii sztuki!
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W najbliższy wtorek rozpocznie się cykl wykładów on-line pod hasłem „Profesjonalny_a artysta_stka, profesjonalny_a animator_ka kultury”.

Galeria sztuki Rodriguez z siedzibą w Poznaniu przygotowała kolejny cykl wykładów on-line, dla osób zainteresowanych pracą ze sztuką. Celem akcji jest przekazanie specjalistycznej wiedzy osobom, które zaczynają swoją przygodę z twórczością artystyczną. Cykl 6 webinariów został podzielony na 3 dni, a udział w wykładach jest bezpłatny. W związku z tym, że liczba miejsc jest ograniczona, organizatorzy przygotowali listę uczestników, na którą należy się zapisać. Obowiązkowe zapisy mogą dotyczyć całego cyklu lub wybranego wykładu. Rodriguez Art Gallery odpowiedzialna za przygotowanie wydarzenia to miejsce założone w 2015 roku w ramach fundacji. Galeria promuje polskich, młodych artystów i twórców średniego pokolenia zajmujących się sztuką współczesną.

Program webinariów

Podczas zaplanowanych wykładów będzie można skorzystać z wiedzy i doświadczenia dyrektorki galerii Agaty Rodriguez, prawnika Macieja Wróbla, kuratorki sztuki i managerki kultury Agnieszki Różyńskiej czy kuratorki Galerii Centrum Kultury Agora Kamy Wróbel. Pośród tematów poruszanych w trakcie wykładów pojawią się między innymi kwestie prawa autorskiego, autopromocji i autoprezentacji, rezydencji artystycznej i sposoby budowania oraz zarządzania projektami kulturalnymi. Szczegółowy program webinariów można znaleźć na Facebookowym wydarzeniu cyklu „Profesjonalny_a artysta_stka, profesjonalny_a animator_ka kultury”.

Zapisy trwają. Zapraszamy serdecznie 🙂

Opublikowany przez Rodríguez Gallery Czwartek, 12 listopada 2020

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*