TEATR I TANIECWYDARZENIA

Teatr Kwadrat zaprasza na Sylwestrową Noc!

Teatr Kwadrat zaprasza na Sylwestrową Noc!
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

31 grudnia zostanie udostępnione nagranie jednego z najpopularniejszych spektakli warszawskiego Teatru Kwadrat „Ślub doskonały”.

Komedia Robina Hawdona to klasyczna brytyjska farsa, która łączy w sobie dobry humor, kicz i angielski styl żartu. Spektakl cieszył się ogromną popularnością w Teatrze Kwadrat, jednak nie jest już wpisany w stały repertuar. Nagranie wykonane w 2018 roku zostanie udostępnione wyjątkowo z okazji Sylwestra i będzie dostępne na specjalnej platformie VOD warszawskiego teatru 31 grudnia od godziny 20:00 do 23:59. Elektroniczny bilet pozwalający na wirtualny udział w przedstawieniu kosztuje 39 złotych.

„Ślub doskonały”

W obsadzie spektaklu znajdują się znani aktorzy, między innymi Katarzyna Glinka, Paweł Małaszyński, Andrzej Najman czy Marta Żmuda-Trzebiatowska. Fabuła spektaklu opowiada o mężczyźnie, który po wieczorze kawalerskim budzi się w pokoju hotelowym z nieznajomą kobietą. Wynikające z tej sytuacji kompilacje doprowadzą do serii komicznych wydarzeń i pytania czy zaplanowany ślub może się odbyć?

Fot. Monica Silvestre/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*