DESIGNWYDARZENIA

London Design Festival we wrześniu!

London Design Festival we wrześniu!
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

We wrześniu Londyn znów stanie się światową stolicą designu. A wszystko to za sprawą London Design Festival, który startuje już 12 września.

Tegoroczna edycja będzie odbywała się w formie online. Na odbiorców czeka bogaty program wystaw, prelekcji i warsztatów.  W tym roku wydarzenie w dużej mierze będzie skupiać się na promowaniu młodych talentów londyńskiego świata designu.

Nie zabraknie również polskich akcentów. Na wirtualnej wystawie o nazwie „Nowa rzeczywistość”  będzie można zobaczyć prace polskich projektantów, którzy zostali wybrani w ramach specjalnej edycji programu Wystawiajmy Się! Goes online, organizowanej przez Instytut Adama Mickiewicza. Szansę na pokazanie się międzynarodowej publiczności będą mieli twórcy, którzy na co dzień zajmują się projektowaniem, jak również wytwarzaniem unikatowych lub kolekcjonerskich przedmiotów, m.in. naczyń, mebli, tkanin oraz oświetlenia. Festiwal zakończy się 20 września.

London Design Festival 2017

London Design Festival to jedno z największych wydarzeń poświęconych projektowaniu na świecie. Pierwsza edycja odbyła się w 2003 roku.

Szczegółowy program wydarzeń dostępny na: https://www.londondesignfestival.com/

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*