FILMWYDARZENIA

Kolejny festiwal filmowy w wersji on-line!

Kolejny festiwal filmowy w wersji on-line!
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Najpierw OFF Camera, później „Nowe Horyzonty” i „American Film Festival” teraz do internetu przenosi się CINEMAFORUM.

19. Międzynarodowe Forum Filmów Krótkometrażowych rozpocznie się 4 listopada i potrwa przez 4 dni. Jak podkreśla w swoim oświadczeniu dyrektor festiwalu Błażej Hrapkowicz:

„Publiczność festiwalowa to kinofile i kinofilki, dla których niezwykle istotne jest nie tylko wspólne obcowanie ze sztuką filmową, ale również spotkanie, wymiana idei i emocji, jedyna w swoim rodzaju energia, która w ten sposób powstaje”.

Ze względu na stale zmieniającą się sytuacje epidemiologiczną i aktualizację wytycznych sanitarnych organizatorzy zdecydowali się przenieść CINEMAFORUM do wirtualnej przestrzeni. Tegoroczne edycja festiwalu odbędzie się pod hasłem „krótkie dystanse”.

Jak skorzystać z oferty CINEMAFORUM?

Dostęp do filmów jest bezpłatny i wymaga rejestracji użytkownika. Zarejestrować można się na platformie mojeekino.pl, gdzie każdy z uczestników otrzyma wirtualną wejściówkę. Wszystkie towarzyszące wydarzenie takie jak wywiady, spotkania autorskie, dyskusje, wykłady czy warsztaty będzie można obejrzeć na kanałach internetowych festiwalu. W ofercie produkcji udostępnionych podczas festiwalu znajdują się filmy krótkometrażowe z najdalszych zakątków świata, a także polskie produkcje autorstwa młodych filmowców. O nagrodę Grand Prix CINEMAFORUM powalczą aż 22 produkcje. Szczegółowa lista kandydatów jak i program wydarzeń znajdują się na oficjalnej stronie festiwalu.

Wyświetl ten post na Instagramie.

NAJLEPSZE ŚWIATOWE PRODUKCJE KRÓTKOMETRAŻOWE W TWOIM DOMU! #linkwbio #linkinbio Znamy 22 filmy, które powalczą o Grand Prix w konkursie CINEMAFORUM – 19. Międzynarodowego Forum Filmów Krótkometrażowych. Tegoroczna edycja CINEMAFORUM odbędzie się online na platformie mojeekino.pl @mojeekino_pl w dniach 4-8 listopada. „Bieg krótkodystansowy wymaga nie tylko dynamiki i sprawności, ale również efektywnego wykorzystania energii i środków, które nie są dane na długo. Autorzy i autorki konkursowych filmów opanowali tę sztukę do perfekcji” – podkreśla Dyrektor CINEMAFORUM Błażej Hrapkowicz. Wśród 22 filmów krótkometrażowych znajdą się zarówno filmy z najodleglejszych zakątków świata, jak i obiecujące polskie produkcje zrealizowane przez młodych filmowców. #cinemaforum #błażejhrapkowicz #program #filmy #mojeekinopl #mojeekino #online #shorts #krótkiemetraże #oglądamy #wkrotce #wdomu #nakomputerze #zadarmo #zafree #freeofcharge

Post udostępniony przez @ cinemaforumfestival

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*