INNE

Głos Polski – Najnowsze informacje z Holandii. Aktualne oferty pracy i ogłoszenia, dzięki którym zawsze będziesz na bieżąco

Głos Polski – Najnowsze informacje z Holandii. Aktualne oferty pracy i ogłoszenia, dzięki którym zawsze będziesz na bieżąco
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Holandia jest atrakcyjnym kierunkiem emigracji dla Polaków. Obecnie jest naszych rodaków jest tam około 250 tysięcy. Udają się oni do miast typu Haga, Amsterdam czy Rotterdam w poszukiwaniu lepszego miejsca do życia i pracy. Portale z ogłoszeniami wciąż są pełne ofert. Świadczy o tym chociażby to, że Holandia ma jedno z najniższych stóp bezrobocia w Europie oscylujących wokół 3,5%. Jeżeli planujesz wyjazd do kraju tulipanów, portal Głos Polski powinien być Twoim pierwszym wyborem, gdzie znajdziesz nie tylko zatrudnienie, ale dowiesz się więcej o życiu w Holandii, zwyczajach tam panujących, jak również o odbywających się wydarzeniach kulturalnych czy sportowych. 

Znajdź zatrudnienie z Głosem Polskim. Praca dostępna od zaraz!

Najważniejszym powodem emigracji są zarobki. Polacy chcą zarabiać więcej i nie ma co się im dziwić. Wynagrodzenie dla wielu z nich w Holandii może być nawet o kilka tysięcy wyższe, jak za tę samą pracę w naszym kraju. Część naszych rodaków wyjeżdża tylko sezonowo. Druga grupa zostaje i osiedla się w Niderlandach na stałe. Z portalem Głos Polski szybko znajdziesz pracę nawet bez język i zwiększysz swoje comiesięczne zarobki. Pracodawcy najchętniej szukają osób w dziedzinie logistyki, produkcji, w usługach gastronomicznych czy hotelarskich. Wejdź na https://glospolski.nl/kategoria/oferty-pracy/ i sprawdź nawet kilkaset ogłoszeń pracodawców i znajdź pracę na lata przy zbieraniu owoców, warzyw, pielęgnacji roślin i ogrodów lub jako magazynier. 

Wiadomości z Holandii, ogłoszenia, ciekawostki. O czym przeczytasz jeszcze w Głosie Polskim?

Głos Polski został stworzony z myślą o Polakach za granicą. To nie tylko miejsce czerpania najnowszych i najświeższych informacji, ale również społeczność, która żyje ze sobą na obczyźnie. To dzięki temu portalowi bez problemu odnajdziesz się w Holandii. Sprawdzisz najnowsze ogłoszenia dotyczące wynajmu mieszkania lub pokoju, skorzystasz z transportu pomiędzy Polską a Holandią czy z wizyty u polskiego fryzjera. To wszystko znajdziesz w Głosie Polskim!

Domena stworzona jest całkowicie po polsku, a jej celem jest informowanie Polaków o tym, co dzieje się w Holandi m.in. o wydarzeniach kulturalnych, sportowych, politycznych oraz społecznych. Zyskasz dostęp do sprawdzonych i rzetelnych newsów dotyczących Holandii. Głos Polski daje Ci sposób na znalezienie nowej pracy lub, jeśli jesteś pracodawcą, znaleźć osoby chętne, aby u Ciebie pracować. Bądź zawsze na bieżąco z jednym z największym portali dla Polaków w Holandii.

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*