MUZYKAWYDARZENIA

Wojtek Mazolewski Trio. Space of JAZZ

Wojtek Mazolewski Trio. Space of JAZZ
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

W oczekiwaniu na koncerty na żywo Mazowiecki Instytut Kultury przygotował muzyczną niespodziankę dla swojej publiczności.

Od 23 stycznia o godz. 12.00 do 24 stycznia będzie można obejrzeć online koncert Wojciech Mazolewski Trio, który odbył się w minionym, 2020 roku. Transmisja zostanie udostępniona na kanale YouTube Mazowieckiego Instytutu Kultury. Czeka nas wyjątkowe muzyczne spotkanie w klimacie szeroko rozumianego jazzu. W czasie koncertu usłyszymy materiał, nad którym artysta współpracował z Joanną Dudą i Krzysztofem Kawałko. Wspólnie z muzykami wystąpi również Hubert Zemler.

Jak podkreślają organizatorzy wydarzenia:

Jako miłośnicy muzyki stwarzamy po raz kolejny przestrzeń do spotkania z ulubionymi artystami, w której wybrzmi osobista nuta jazzu.

Space of JAZZ to cykl koncertów w przestrzeni online prezentujących czołowych polskich muzyków poruszających się w nurcie jazzu. W jego ramach wystąpili również Michał Salamon, Basia Drazkov & Bartek Smorągiewicz, Kuba Więcek Trio feat. Paulina Przybysz oraz EABS. Projekt powstał ze środków Funduszu Wsparcia Kultury.

Fot. materiały organizatora

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*