WYDARZENIA

„Sztuka to nie tylko moja pasja, to moje życie” – spotkanie online z krytyczką sztuki Agnieszką Kijas

„Sztuka to nie tylko moja pasja, to moje życie” – spotkanie online z krytyczką sztuki Agnieszką Kijas
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jesteś ciekawy, jak na co dzień wygląda praca krytyka sztuki? A może chciałbyś zgłębić wiedzę na temat tworzenia podcastów? Weź udział w bezpłatnym webinarze.  

Spotkanie rozpocznie się w niedzielę 27 czerwca o godzinie 18.00 i będzie można je obejrzeć w ramach transmisji online na YouTube. Webinarium poprowadzi Anna Grabowska, autorka licznych projektów o charakterze artystyczno-edukacyjnym, założycielka profilu @historiasztukinasto, w ramach którego promuje twórczość różnych artystów w mediach społecznościowych. Tym razem jej gościem będzie krytyczka sztuki Agnieszka Kijas. Wspólnie będą rozmawiać m.in.: o kulisach jej pracy oraz o tym, jak krok po kroku stworzyć dobry podcast. Pojawi się również wiele innych tematów związanych z szeroko pojętą sztuką.

Ekspertka od van Gogha

Agnieszka Kijas jest krytyczką sztuki, pisarką oraz dziennikarką. Na co dzień prowadzi kanał @dawnotemwsztuce, w ramach którego publikuje podcasty o tematyce malarskiej. Ma na swoim koncie takie tytuły, jak m.in.: „Trzy dziesiątki BELFEgoRa” oraz „Kobióneria – dzieje teatru z Kobióra”. Popularność przyniosła jej książka „Vincent van Gogh. Człowiek i Artysta”, poświęcona życiu i twórczości genialnego malarza, która znajduje się m.in. w zbiorach słynnej holenderskiej Vincent van Gogh Library.

Na webinar obowiązują wcześniejsze zapisy przez formularz: http://bityl.pl/GWE1n Link do transmisji zostanie wysłany wysłany dzień przed spotkaniem.

Zdjęcie główne: materiały organizatora

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*