DESIGN

Modopolis – III Forum Mody Polskiej – konkurs dla projektantów i producentów mody!

Modopolis – III Forum Mody Polskiej – konkurs dla projektantów i producentów mody!
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Modopolis III Forum Mody Polskiej odbędzie się w tym roku w dniach 6-7 listopada w łódzkiej Fabryce Sztuki. Konkurs kładzie nacisk na modę społecznie odpowiedzialną. Jeśli interesujesz się ekologią i zrównoważonym rozwojem, koniecznie zwróć na niego uwagę.

Wyjątkowy konkurs dla niezależnych producentów i projektantów!

Do 7 września trwa nabór do ogólnopolskiego konkursu Modopolis. Na producentów i projektantów czekają wartościowe nagrody. Mogą liczyć na rekomendację Modopolis dla marki odpowiedzialnej. Dodatkowo otrzymają wsparcie ekspertów. Mogą też przedstawić prezentację przed większą publicznością. 

Konkurs ma na celu wsparcie marek, które zwracają uwagę na to, by użyte materiały były przyjazne dla środowiska. Organizatorzy chcą reklamować niezależne firmy kładące nacisk na ponadczasowe projektowanie i warunki zatrudnienia szyjących. Dotychczas Forum Mody Polskiej przyjmował formę klasycznego showroomu. W tym roku przeprowadzony zostanie przez internet. Pozwala nawiązać biznesowe relacje i wymienić doświadczenie. Ponadto poprawia konkurencyjność marek ekologicznie i społecznie odpowiedzialnych.

https://www.facebook.com/modopolis.forum/photos/a.183540792527543/557156085166010/

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*