DESIGN

Łódź Design Festival zaprasza na wyjątkową edycję!

Łódź Design Festival zaprasza na wyjątkową edycję!
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Łódź Design Festival to idea, ludzie i akcja. Pierwsza edycja odbyła się w 2007 roku. Miała za zadanie pokazać dokonania polskiego wzornictwa. Od początku festiwal kładł duży nacisk na nawiązanie dialogu z odbiorcami. Wzbogacany był stopniowo o nowe elementy, aż do osiągnięcia obecnego kształtu. Sprawdź, co wchodzi w skład programu!

Wyjątkowy festiwal dla młodych twórców

Główna część programu obejmuje wystawy kuratorskie poświęcone konkretnemu tematowi. Prezentuje różne spojrzenia na projektowanie. Kolejnym ważnym elementem jest konkurs make me! Pozwala początkującym projektantom zaprezentować swoje prace. Wystawa pokonkursowa stanowi wyjątkowy obraz poszukiwania tożsamości przez młodych artystów. Warto również wspomnieć o edukreacji, czyli strefie skierowanej do rodzin z dziećmi. Zachęca do kreatywnej zabawy i nauki. Nie ogranicza nikogo ze względu na wiek, poziom wykształcenia czy status społeczny.

Z kolei must have to plebiscyt i wystawy, mające na celu rozpowszechnienie najlepszych polskich projektów. Jeśli chcesz stać się częścią łódzkiego festiwalu, weź udział w programie otwartym. Wyślij prace i daj sobie szansę na pokazanie festiwalowej publiczności swojej twórczości.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*