TEATR I TANIECWYDARZENIA

Festiwal OFF-Północna w nowej formule online

Festiwal OFF-Północna w nowej formule online
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ze względu obostrzenia związane z pandemią tegoroczna edycja wydarzenia została przeniesiona do Internetu.

Festiwal małych form wokalno-aktorskich OFF-Północna odbędzie w dniach 10-18 kwietnia w formie online. Na uczestników czekają aż cztery spektakle oraz finał Konkursu Piosenki Aktorskiej im. Jonasza Kofty. W ramach wydarzenia odbędą się również spotkania z artystami, warsztaty oraz panel dyskusyjny transmitowane przez Radio Lutnia.

Konkurs dla muzycznych talentów

Jednym z głównych punktów programu jest Konkurs Piosenki Aktorskiej im. Jonasza Kofty skierowany do młodych aktorów oraz wokalistów. W tym roku o statuetkę „Jonaszka” walczyło niemal 100 uczestników z całej Polski. Do ścisłego finału zakwalifikowało się 10 osób. Ich umiejętności oceni specjalnie powołane jury. Zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną oraz możliwość występu przed finałowym spektaklem w ramach kolejnej edycji festiwalu. Laureatów konkursu poznamy 18 kwietnia.

O festiwalu

Festiwal OFF-Północna został powołany do życia w 2017 z inicjatywy Teatru Muzycznego w Łodzi. Umożliwia prezentację swojej twórczości niezależnym grupom teatralnym z całej Polski. W ramach wydarzenia odbywają się również liczne warsztaty i wykłady poświęcone zagadnieniom teatru offowego.

Szczegółowy program wszystkich wydarzeń dostępny jest na stronie internetowej festiwalu.

Fot. materiały organizatora

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*