DESIGNWYDARZENIA

Archiday 2020 online

Archiday 2020 online
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli jesteś miłośnikiem przytulnie zaaranżowanych i funkcjonalnych wnętrz, w tym roku czeka na Ciebie ciekawe wydarzenie! Co więcej, możesz wziąć w nim udział bez wychodzenia z domu. Mowa tu o Archiday 2020 online! 

Wydarzenie odbędzie się w dniach 12–16.10.2020. W tym czasie będzie można wysłuchać ciekawych prelekcji, paneli, pokazów, wziąć udział w warsztatach, szkoleniach, a także zobaczyć niezwykłe prezentacje.

Dla kogo jest ta seria wydarzeń? Spotkanie Archiday 2020 przeznaczone jest w szczególności dla dekoratorów wnętrz, architektów i projektantów, ale też dla wszystkich pasjonatów aranżowania przestrzeni. Jeśli w najbliższej przyszłości planujesz zakup domu lub mieszkania i szukasz sprawdzonych sposobów na jego zaprojektowanie i wykończenie, powinieneś zapoznać się z harmonogramem tego wyjątkowego wydarzenia!

Z uwagi na ograniczenia związane z organizacją imprez Archiday 2020 odbędzie się w pełni zdalnie. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z przygotowanym przez twórców materiałem bez odchodzenia od ekranu swojego komputera, smartfona lub laptopa. Szczegółowy program dostępny na: https://www.archiday.pl/2020

Fot. materiały organizatora

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*