DESIGN

Tam, gdzie uwalnia się kreatywność, czyli magiczne miejsce scrapbookingu i decoupage

Tam, gdzie uwalnia się kreatywność, czyli magiczne miejsce scrapbookingu i decoupage
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Oglądając filmy w których współczesność przeplata się z magią, widz często trafia wraz z bohaterem do sklepu, w którym wśród wielu bibelotów i tajemniczych przedmiotów rozpoczyna się fantastyczna przygoda. Podobne odczucie mają osoby, które z wyobraźni potrafią tworzyć różne cuda. Dla nich sklep z różnymi wzorami papieru, wstążkami, naklejkami oraz narzędziami i przedmiotami do ozdabiania to istny sezam, choć docenić go potrafią nie tylko wybrańcy.

Magiczne miejsce – sklep decoupage

Każdy ma w domu niepotrzebny mebel, skrzynkę lub chociażby plastikowe lub metalowe wiaderko. A jeżeli nie posiada – być może podoba mu się styl retro, wiejski lub nowoczesny, ale nieszablonowy, w niczym nieprzypominający masówki, sprzedawanej w każdym sklepie. Oryginalny dodatek w postaci wykonanego w technice decoupage wiaderka na kredki, skrzynki na chusteczki higieniczne czy organizera na listy i rachunki do załatwienia nie tylko nada pomieszczeniu swojskiego klimatu, ale również ozdobi brzydkie, funkcjonalne domowe akcesoria i pomoże w ujarzmieniu bałaganu. W sklepie decoupage https://zielonekoty.pl/ każdy znajdzie pomysł na potrzebne lub pożądane przedmioty do ozdabiania. Może również wybierać spośród setek wzorów papierów ryżowych, serwetek, ale również różnych klejów, papierów lub bejc, nadających ozdabianemu przedmiotowi ostateczny, perfekcyjny wygląd.

Scrapbooking uwalnia kreatywność

Urodziny lub rodzinna impreza? A może brak pomysłu na prezent? Nieważne, czy ma to być kartka z życzeniami, okładka zeszytu, czy też pamiątkowy album ze zdjęciami. Metoda scrapbookingu uwolni kreatywność i pomoże stworzyć prawdziwe arcydzieło. W cudownym, tajemniczym miejscu, jakim jest sklep scrapbooking, znajdują się materiały do tworzenia fantastycznych wyklejanek: notesy, papiery czy naklejki. Wtajemniczeni znajdą tu również wykrojniki i narzędzia do cięcia, za pomocą których można wyczarować prawdziwe cuda. Wykonana metodą scrapbookingu okładka zeszytu podbije serce każdego dziecka lub nastolatka.

Skrzynka pełna skarbów dla prawdziwych artystów

Znakomitym prezentem dla osoby obdarzonej artystyczną duszą jest skrzynka do ozdabiania, w której, niczym w kufrze pełnym skarbów obdarowany znajdzie kreatywne materiały i akcesoria do scrapbookingu lub decoupage. Nie znając gustu artysty można, zamiast gotowego skarbu podarować mu mapę skarbów w postaci bonu upominkowego. Wchodząc na stronę sklepu ZieloneKoty.pl, obdarowana osoba sama może zanurzyć się w mnogość kolorów, wzorów i brokatów, spośród których, niczym postać z bajki, wybierze swoje skarby.

Fot.: Olya P

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*