O portalu

Kultura i sztuka zmieniają się szybko, wraz z tworzącym je społeczeństwem, ale dzięki regularnej dawce najnowszych informacji publikowanych na soxx.pl pozostaniesz na bieżąco z aktualnymi trendami i nie przegapisz najciekawszych premier, wystaw, koncertów czy wernisaży.

Portal soxx.pl powstał z myślą o pasjonatach kultury nowoczesnej, którzy cenią sobie wysokiej jakości wrażenia estetyczno-wizualne. Chcemy, aby ten mały wycinek internetowej rzeczywistości stał się dla Was nie tylko źródłem inspiracji, ale również platformą wymiany myśli, poglądów i wartości.

Soxx.pl – nowoczesna kultura w nowoczesnym wydaniu.

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

 

Zespół

Anna Dobrut

Od 2010 roku zajmuje się tworzeniem unikalnej treści, również zgodnej z zasadami SEO. Ukończyła studia licencjackie na kierunku filologia polska ze specjalnością redakcyjno-wydawniczą. Prowadzi firmę Hero-Writer, specjalizującą się w tworzeniu treści dla sklepów internetowych i blogów.

Zobacz wpisy autora

Kamil Michaluk

Historyk i ekonomista, kończy doktorat. Zajął się copywritingiem, bo ceni sobie niezależność, kreatywną pracę i jest ciekawy świata. Pisze teksty dla ogólnopolskich tytułów – najczęściej dotyczące biznesu i kultury, ale też życia codziennego. W wolnych chwilach pasjonat ekologicznych rozwiązań, zwierząt i prac w ogrodzie.

Zobacz wpisy autora

Joanna Nowak

Media i copywriting to pasja, z którą wiąże swoją zawodową przyszłość. Szczególnie interesujące jest dla niej dziennikarstwo sportowe, którego niebawem zostanie absolwentką. Studia licencjackie ukończyła na kierunku filologia polska, stąd jej ogromna miłość do polskiej literatury.

Zobacz wpisy autora

Karolina Baworowska

Dwujęzyczna copywriterka z wieloletnim stażem, która uwielbia podróże, koty, a także życie poza miastem. Multiinstrumentalistka, która pełni funkcję basistki, organistki, a także flecistki w kilku projektach muzycznych. Absolwentka filologii angielskiej i pasjonatka żeglarstwa.

Zobacz wpisy autora

Justyna Jarmułowicz

Tłumaczka języka rosyjskiego i francuskiego, nieprzerwanie rozwijająca swoje umiejętności językowe i translatorskie. Niespokojny duch, który nie może usiedzieć na miejscu. Chętnie dzieli się doświadczeniem życia w Moskwie i Paryżu. Poza przekładem i pisaniem tekstów, zgłębia tematy psychologiczne, obmyśla sposoby na zdrowy styl życia i układa zdrowe jadłospisy.

Zobacz wpisy autora

Martyna Świerc

Z wykształcenia internacjolog i ekonomista. Z zamiłowania twórca treści i pochłaniacz książek. Interesuje się aranżacją wnętrz, podróżami i kulinariami.

Zobacz wpisy autora