O portalu

Kultura i sztuka zmieniają się szybko, wraz z tworzącym je społeczeństwem, ale dzięki regularnej dawce najnowszych informacji publikowanych na soxx.pl pozostaniesz na bieżąco z aktualnymi trendami i nie przegapisz najciekawszych premier, wystaw, koncertów czy wernisaży.

Portal soxx.pl powstał z myślą o pasjonatach kultury nowoczesnej, którzy cenią sobie wysokiej jakości wrażenia estetyczno-wizualne. Chcemy, aby ten mały wycinek internetowej rzeczywistości stał się dla Was nie tylko źródłem inspiracji, ale również platformą wymiany myśli, poglądów i wartości.

Soxx.pl – nowoczesna kultura w nowoczesnym wydaniu.

Redaktor naczelny

Weronika Misiuk

Z wykształcenia dziennikarka oraz animator i menedżer kultury. Posiada wieloletnie doświadczenie w pisaniu tekstów dotyczących szeroko pojętego stylu życia. Swój czas wolny poświęca na słuchanie muzyki oraz udział w wydarzeniach kulturalnych.

w.misiuk@bluewhalepress.pl

Zobacz wpisy autora

Zespół

Karolina Kac

Studentka drugiego roku studiów Marketingu i Sprzedaży, na specjalności Marketing i nowe media. Dzięki studiom i samozaparciu, wciąż zdobywa nową wiedzę i doświadczenie, uczestnicząc w różnego rodzaju kursach, aby w przyszłości stać się cenionym i wysoko wykwalifikowanym pracownikiem w swojej dziedzinie. Od ponad roku zajmuje się pisaniem tekstów, co jest również jej największą pasją. Oprócz pracy pełnej wyzwań, uwielbia czytać dobrze skonstruowane thrillery psychologiczne i uprawiać sport.

Zobacz wpisy autora

Justyna Dereń

Przygodę z copywritingiem rozpoczęła zaraz po studiach, w 2013 roku. W kręgu jej zainteresowań znajdują się tematy związane ze zdrowiem, modą, urodą i aranżacją wnętrz. Prywatnie, pasjonatka zdrowego odżywiania, fitness i dobrej książki.

Zobacz wpisy autora

 

Joanna Nowak

Media i copywriting to pasja, z którą wiąże swoją zawodową przyszłość. Szczególnie interesujące jest dla niej dziennikarstwo sportowe, którego niebawem zostanie absolwentką. Studia licencjackie ukończyła na kierunku filologia polska, stąd jej ogromna miłość do polskiej literatury.

Zobacz wpisy autora